Ebook ò Libri i bardhë PDF/EPUB É Libri i PDF \


Libri i bardhë (Albanian Edition) Ebook ò Libri i bardhë PDF/EPUB É Libri i PDF \ libri ebok, bardhë ebok, albanian download, edition kindle, Libri i ebok, Libri i bardhë (Albanian Edition)Libri i bardhë PDFDikush zbulon nj jet tjet r, ose di ka t ngjashme me t dikujt, ndrra refuzon t i p rfundoj dhe cila sht dhurata m e mir p r dik q nuk d shiron ta shoh sh me sy po sikur ajo q shkruan t jet e tmerrshme, por jo aq sa ajo q nuk shkruan keni rezervuar nj takim me princin e nat s, nj leksion me nx n sen e djallit dhe do pushtoheni nga d shira t err ta, do udh toni n nj planet t larg t dhe, pa Libri i PDF \ dyshim, kur t ju z r nata, vendi ku do ndaloni p r ta kaluar, do jet m i fundit q do donit t kishit zgjedhur Por asgj nuk mbaron me kaq N qoft se jeta do t ishte nj lib r i bardh , m thuaj, far do d shiroje t shkruaje n t K to, edhe m shum , n k to tregime t zeza, q rr mbejn , turbullojn dhe l n pa gjumRMBAJTJALIBRI I BARDHTAXIM NGJES MADE IN INDIADORA E DJATHTPAKTI ASFALT M E BUKURA VAJZ E SHKOLL S TY GRUAJA E FOTOGRAFIT T NES RMEN PROVIMI I FUNDIT HONI I NAT S UJKU Tregim i perfshire vetem ne formatin elektronik.

 • ebook
 • 236
 • Libri i bardhë (Albanian Edition)
 • Enkelejd Lamaj
 • Albanian
 • 10 July 2018
 • null

About the Author: Enkelejd Lamaj

Ebook ò Libri i bardhë PDF/EPUB É Libri i PDF \ libri ebok, bardhë ebok, albanian download, edition kindle, Libri i ebok, Libri i bardhë (Albanian Edition)Libri i bardhë PDFEnkelejd Lamaj lindur m n ntor n Lushnje shkrimtar shqiptar nga Shqip riaPasionin p r t lexuar dhe shkruar e ka gjetur qysh n f mij ri Por do t vinte viti kur do t prezantohej p r her t par me nj p rmbledhje me tregime horror t titulluar Fytyra tjet r e nat s Rr fimet e tij sfidojn lexuesin n luft n midis t mir s dhe t keqes, t nd rlikuar s dhe t thjesht s, t besueshmes dhe t pabesueshmesMbas nj periudhe pothuajse kat r Libri i PDF \ vje are n Itali, ku punoi n sektorin e turizmit, kthehet n Shqip ri dhe fillon studimet e larta p r drejt si, n Tiran , n Universitetin Jo Publik Luarasi , Fakulteti Juridik Diplomohet n vitin dhe tani, jeton dhe punon n Tiran , ku krahas ushtrimit t profesionit t juristit, vazhdon edhe t shkruaj KA PUBLIKUAR Ajo e err ta Roman , Botimet Dudaj, Vendi diku midis Roman , Botime ADA, Libri i bardhe Tregime , Bota Shqiptare, Smashwords Albanian Edition, Fytyra tjeter e nates Tregime , Ombra GVG, NGLES Gruaja e fotografit Tregim ,Smashwords E Book Edition Taxi , Smashwords E Book Edition Kercimi i pare Tregim , Smashwords E Book Edition Gjimnazistet e semure Tregim , Smashwords E Book Edition TJET R Tregimi i shkurt r Ujku Revista Letrare Mehr Licht Nr , Prill Tregimi i shkurt r Ricordi perdutti Antologia di scritori albanesi Il mare si lasciava attraversare , Besa Editrice Italia , Novembre Tregimi i shkurt r Taxi Tregimet e makthit Nr Janar, .10 thoughts on “Libri i bardhë (Albanian Edition)

 1. Denada Hoxha Denada Hoxha says:

  Ebook ò Libri i bardhë PDF/EPUB É Libri i PDF \ libri ebok, bardhë ebok, albanian download, edition kindle, Libri i ebok, Libri i bardhë (Albanian Edition)Libri i bardhë PDFTregime teper interesante, te shkruara dhe treguara shume bukur..E fitova kete liber duke marre pjese ne Goodreads Giveaway dhe zbulova qe eshte vertet shume bukur te marresh nje liber te dedikuar personalisht nga autori E kisha lexuar ne Kindle, por ne leter eshte krejt dicka ndryshe Tregimet jane teper te vecanta, autori di te luaje shume mire me fjalet, aq sa te rremben e te fut ne rrjedhe te leximit qe me fjaline e pare e pastaj s te leshon me Ndoshta ka te tjere qe shkruaje kete zhan Tregime teper interesante, te shkruara dhe treguara shume bukur..E fitova kete liber duke marre pjese ne Goodreads Giveawa

 2. Besa Lika Besa Lika says:

  Ebook ò Libri i bardhë PDF/EPUB É Libri i PDF \ libri ebok, bardhë ebok, albanian download, edition kindle, Libri i ebok, Libri i bardhë (Albanian Edition)Libri i bardhë PDFU kenaqa vertet shume duke lexuar keto tregime Te fresketa, interesante dhe teper frymezuese Tregime qe te mbajne pezull, dhe qe autori i ka ndertuar ne nje menyre te tille qe te duhet sikur je duke i pare me teper sesa je duke i lexuar Sigurisht qe si ne cdo permbledhje me tregime, ka nga ato qe te pelqenje me shume dhe nga ata qe te pelqejne me pak.1 LIBRI I BARDH 2 TAXI 5 3 M NGJES. 4 MADE IN INDIA U kenaqa vertet shume duke lexuar keto tregime Te fresketa, interesante dhe teper frymezuese Tregime qe te mbajne pezull, dhe qe autori i ka ndertuar ne nje menyre te tille qe te duhet sikur je duke i pare me teper sesa je duke i lexuar Sigurisht qe si ne cdo permbledhje me tregime, ka nga ato qe te pelqenje me shume dhe nga ata qe te pelqejne me pak.1 LIBRI I BARDH 2 TAXI 5 3 M NGJES. 4 MADE IN INDIA 5 DORA E DJA

 3. Aurora Aurora says:

  Ebook ò Libri i bardhë PDF/EPUB É Libri i PDF \ libri ebok, bardhë ebok, albanian download, edition kindle, Libri i ebok, Libri i bardhë (Albanian Edition)Libri i bardhë PDFPa u ndalur specifikisht ne secilen prej historive, ne vija te pergjithshme leximi ishte mjaft i kenaqshem Bashke me anen fantastike, shpesh kishte dhe elemente perditshmerie me baze realiteti te cilat kombinoheshin me te mjaft mire Gjuha eshte e thjeshte, e pasur, aktuale Pershkrimi i rrjedhshem dhe suspanca celesi i ketij zhanri perhere e pranishme Do te me kishte pelqyer vetem, qe tregimet te ishin paksa me universale Gjithashtu shpreh deshiren, duke patur parasysh te mesipermet, qe ne Pa u ndalur specifikisht ne secilen prej historive, ne vija te pergjithshme leximi ishte mjaft i kenaqshem Bashke me anen fantastike, shpesh kishte dhe elemente perditshmerie me baze realiteti te cilat kombinoheshin me te mjaft mire Gjuha eshte e thjeshte, e pasur, aktuale Pershkrimi i rrjedhshem dhe suspanca celesi i ketij zhanri perhere e pranishme Do te me kishte pelqyer vetem, qe tregimet te ishin paksa me universale Gjithashtu s

 4. Adela Adela says:

  Ebook ò Libri i bardhë PDF/EPUB É Libri i PDF \ libri ebok, bardhë ebok, albanian download, edition kindle, Libri i ebok, Libri i bardhë (Albanian Edition)Libri i bardhë PDFHera e pare qe lexoj tregime te ketij zhanri ne shqip, te shkruar nga nje autor shqiptar dhe kam mbetur shume e befasuar Tregimet jane kaq origjinale, te treguara me nje gjuhe te thjeshte por teper depertuese, qe te rrembejne qe nga fillimi e te mbajne pezull gjer ne fund Dhe a

 5. Mateo Mateo says:

  Ebook ò Libri i bardhë PDF/EPUB É Libri i PDF \ libri ebok, bardhë ebok, albanian download, edition kindle, Libri i ebok, Libri i bardhë (Albanian Edition)Libri i bardhë PDFTregime vertet jashte te zakonshmes dhe te tilla qe te mbesin ne mendje per gjate Edhe menyra dhe stili i te treguarit jane

 6. Era Era says:

  Ebook ò Libri i bardhë PDF/EPUB É Libri i PDF \ libri ebok, bardhë ebok, albanian download, edition kindle, Libri i ebok, Libri i bardhë (Albanian Edition)Libri i bardhë PDFi didn t read it yet but from the describe it looks pretty cool and i think it s gonna be interesting and mysterious

 7. Drilon Mata Drilon Mata says:

  Ebook ò Libri i bardhë PDF/EPUB É Libri i PDF \ libri ebok, bardhë ebok, albanian download, edition kindle, Libri i ebok, Libri i bardhë (Albanian Edition)Libri i bardhë PDFCdonjeri prej tregimeve eshte nje bote me vete Kjo eshte cka me pelqeu, mosperseritja e vetes dhe origjinaliteti Gjeja tjeter qe te ben menjehere per vete eshte fantazia dhe menyra se si e transmeton ajo Ne fakt, duke i lexuar tregimet, te duket sikur je duke i pare filma, aq lehtesisht te injektohet kjo fantazi Dhe menyra e te treguarit mund te jete vertet me fjale te thjeshte, por krejt ndryshe nga stili qe eshte i sofistikuar dhe i vecante.Perfundimisht, kujt i pelqen letersia e frikes Cdonjeri prej tregimeve eshte nje bote me vete Kjo eshte cka me pelqeu, mosperseritja e vetes dhe origj

 8. Ines Alla Ines Alla says:

  Ebook ò Libri i bardhë PDF/EPUB É Libri i PDF \ libri ebok, bardhë ebok, albanian download, edition kindle, Libri i ebok, Libri i bardhë (Albanian Edition)Libri i bardhë PDFTre gjera jane te sigurta pasi ke mbaruar se lexuari tregimet e ketij libri e pare eshte qe do te te trazojne vertet, e dyta eshte qe do te te mbeten ne mendje per nje kohe te papercaktuar dhe e treta eshte qe deshiron t i lexosh perseri nga e para vetem se heren e dyte do deshirosh te mos i lexosh naten.

 9. Elona Hoxhalli Elona Hoxhalli says:

  Ebook ò Libri i bardhë PDF/EPUB É Libri i PDF \ libri ebok, bardhë ebok, albanian download, edition kindle, Libri i ebok, Libri i bardhë (Albanian Edition)Libri i bardhë PDFNje permbledhje shume e mire me tregime Disa me pelqyen tej mase shume Gruaja e fotografit mbi te gjithe , disa te tjere disi me pak Megj

 10. Anisa Anisa says:

  Ebook ò Libri i bardhë PDF/EPUB É Libri i PDF \ libri ebok, bardhë ebok, albanian download, edition kindle, Libri i ebok, Libri i bardhë (Albanian Edition)Libri i bardhë PDFTregime qe te rrembejne qe nga fjalia e pare, te shkruara bukur dhe me nje teknike qe te mberthen dhe te ngjit pas cdo paragrafi Tek tuk ka ndonj gabim dre

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *